Úvod / Detektory kovů / XP DEUS II ULTRA SETXP DEUS II ULTRA SET

XP DEUS II ULTRA SET
Doprava zdarmaAkceNovinka

XP DEUS II ULTRA SET

Nový průlomový detektor, přinášející nové technologie. Hmotnost detektoru je pouhých 1099 g.

Kód: DEUSIIULTRASET Výrobce: XP Metal Detectors

Skladem - odešleme v pondělí.

62 430 Kč58 990 Kč vč. DPH

ks

Vaše cena dopravy je od 45 Kč

Nakupte ještě za 5 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
5 000 Kč
Jsme na trhu již od roku 2003
Zboží zasíláme do ČR i SR
Profesionální poradenství
Dlouholetá praxe v oboru
2 kamenné prodejny (PrahaBrno)
Výhradní dovozce renomovaných značek
Vlastnosti produktu
FrekvenceMultifrekvence 4, 7, 15, 21, 28, 35 a 45 kHz
Hledací cívka28 cm 2D FMF
VodotěsnostANO - do hloubky 20 metrů
Programy12 továrních + 12 uživatelských
 • Popis produktu
 • Dotaz k produktu

XP DEUS II ULTRA SET

Detektor XP DEUS II ULTRA SET - jedinečná sestava obsahující ty nejdůležitější komponenty pro profesionální hledače! Dvě cívky - 22,5 cm FMF a 28 cm FMF 2D, hlavní jednotka, bezdrátová sluchátka WS6, dohledávačka MI-6, batoh XP Backpack 280 atd. činí z této sestavy nejuniverzálnější detektor na souši, ve vodě i pod vodou! Vždy dodáváme s aktulním software!

XP DEUS II ULTRA SET - detektor kovů

Tento set jsem sestavili na základě nejčastějších zákaznických požadavků a zároveň našich bohatých zkušenostech s detektory XP.

Cívka 22,5 cm FMF 2D se skvěl hodí pro hledání v hůře prostupném terénu jako jsou typicky místa s většími kameny, nálety, roští a zkrátka všude tam kde se hůře pracuje s větší cívkou. Zároveň také tato cívka nabízí lepší separační (rozlišovací) schopnosti a místech s vysokou koncentrací kovových předmětů. Cívka 28 cm FMF 2D nabízí větší pokrytí terénu pro rychlejší průzkum a také lepší hloubkový dosah.

Dohledávačka XP MI-6 skvěle komunikuje s detektorem a díky bezdrátovému řešení ji můžete ovládat přímo přes hlavní jednotku. Signalizace dohledávačky je tak přenášena přímo do bezdrátových sluchátek XP WS6.

Veškeré komponenty detektoru pak s přehledem poskládáte do batohu XP Backpack 280, kde má každá věc své přené místo včetně kapsy na dohledávačku. Batoh je zpracován z velmi kvalitních odolných materiálů a detektor v něm je bezpečně chráněn. Navíc vám v něm zůstává spousta dalšího místa pro další věci.

Sluchátka XP BH-01 jsou první sluchátka s kostním vedením navržená pro detektory kovů. Jsou určena především pro hledání ve vodě a pod vodou, ale oceníte je také v hlučném prostředí. Stejně tak budou skvělým doplňkem pro ty z vás, kteří nemohou používat klasická sluchátka například ze zdravotních dovodů.


Český interaktivní manuál ke stažení: MANUAL-CZ-RC-DEUSII-v1.x [PDF, 2.5 MB].

Nová revoluce!

Dnes XP opět posouvá limity stvořením prvního bezdrátového, multi-frekvenčního detektoru kovů s jedinečnými vlastnostmi a výkonem. Jakmile jsou cívka, hlavní jednotka, sluchátka a dohledávačka spárovány, komunikují spolu zcela bezdrátově a bez sebemenšího zpoždění pomocí patentovaného systému rádiového protokolu XP. To znamená, že signály generované vyhledávací cívkou jsou rychle přenášeny do sluchátek bez jakéhokoli zpoždění, což dává detektoru DEUS II bezkonkurenční rychlost a přesnost. DEUS II funguje mimořádně dobře ve všech terénech a podmínkách, na souši i na moři, díky technologii FMF® (Fast Multi Frequency – rychlá multi-frekvence).

detektor XP DEUS II FMF


Hlavní jednotka detektoru XP DEUS II

Pracovní frekvence cívky jsou 4, 7, 15, 21, 28, 35 a 45 kHz. Celkem včetně frekvenčního posunu celkem 49 frekvencí. K dispozici je zároveň 11 továrních pracovních multifrekvenčních režimů + 11 uživatelských multifrekvenčních režimů, + 1 mono tovární režim + 1 mono uživatelský režim.

Vyberte rychlé a simultánní Multi Frekveční programy nebo si zvolte jednu z 49 samostatných frekvencí od 4 to 45 kHz.

Výše uvedená animace znázorňuje citlivost a schopnost diskriminovat železo v závislosti na frekvenci a výhodě (FMF) rychlých multifrekvenčních režimů pokrývajících široké spektrum cílů. Toto je pouze základní schéma, které se může lišit v závislosti na programech a skutečných terénních podmínkách.

Detektor nabízí 12 továrních programů + 12 uživatelských hledacích programů.

Bezdrátová sluchátka XP WS6

Bezdrátová sluchátka XP WS6

WS6 nejsou jen bezdrátová sluchátka. Bez hlavní jednotky (RC) mohou fungovat jako samostatná jednotka a připojit se k cívce pro extrémně ergonomickou a lehkou konfiguraci. Modul WS6 lze odepnout a nasadit na teleskopickou konstrukci, abyste co nejlépe využili ovládací obrazovku, zobrazení cílů a všechna nastavení. Ideálně jej pak doplňují bezdrátová sluchátka WSA II nebo WSA II-XL (dostupná již brzy).

Detektor je kompletně vodotěsný do hloubky 20 metrů, splňuje normu IP68!

Hmotnost detektoru je pouhých 1099 g. (bez připnuté jednotky na konstrukci, je váha 944 g)

Vodotěsný detektor XP DEUS 2 - do hloubky 20 metrů!
* pro práci s detektorem DEUS II v hloubce větší než 1 metr je nutné dodržet zásady, které jsou uvedeny v uživatelském manuálu. K hlavní jednotce je možné připojit sluchátka XP BH-01, která fungují na principu kostního vedení (sluchátka BH-01 nejsou součástí balení).

Vyrobeno ve Francii, záruka 5 let! Na baterie se vztahuje záruka 2 roky.

XP DEUS II je plně kompatibilní s inteligentní dohledávačkou MI-6.

Set obsahuje:

 • cívka 22,5 cm FMF 2D - včetně spodní tyče
 • hloubková cívka 28 cm FMF 2D - včetně spodní tyče
 • jednotka DEUS II
 • plně teleskopická konstrukce XP
 • bezdrátová sluchátka XP WS6
 • dohledávačka XP MI-6
 • batoh XP BACKPACK 280
 • mošna na nálezy XP
 • sluchátka s konstním vedením XP BH-01
 • kšiltovka XP DEUS II
 • anténa na potápění + vodotěsná červená zátka
 • příslušenství na nabíjení a aktulizaci detektoru

 
U níže uvedeného videa můžete zapnout české titulky.

Dotaz k produktu: XP DEUS II ULTRA SET

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole
 
 


Blog

21.06.2023

Doručení zásilek nově i službou GLS

Nově máte možnost zvolit si doručení objednaného zboží službou GLS. K dispozici jsou tři možné varianty doručení:1) Doručení na vámi zadanou adresu2) Doručení na výdejní místo –…

15.05.2023

XP DEUS II v1.0 aktualizace – instrukce

XP s potěšením oznamuje spuštění nové aktualizační platformy kompatibilní s PC a MAC pro váš DEUS II.Vytvořte si svůj účet a aktualizujte svůj DEUS II na verzi 1.0 nyní a užijte…

29.04.2023

Přátelské setkání detektorářů SLOUP 2023

Detektorweb Vás srdečně zve na přátelské setkání detektorářů SLOUP 2023. Letošní setkání je výjimečné, protože společně oslavíme neuvěřitelných 20 let od založení Detektorwebu!…

Více článků