Úvod / Příslušenství / Sluchátka a příslušenství / XP WS2 bezdrátová sluchátkaXP WS2 bezdrátová sluchátka

XP WS2 bezdrátová sluchátka

XP WS2 bezdrátová sluchátka

Naprosto jedinečným doplňkem pro detektory kovů XP jsou bezdrátová sluchátka WS2. Dva pracovní kanály s digitálním přenosem signálu bez zpoždění vám přinesou naprostou volnost při hledání.

Kód: WS2CE Výrobce: XP Metal Detectors

Toto zboží můžete zakoupit na výhodné splátky. Vše vyřídíte pohodlně on-line Spočítat splátky

Na cestě

4 390 Kč3 890 Kč vč. DPH

ks

Vaše cena dopravy je od 45 Kč

Nakupte ještě za 5 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
5 000 Kč
Jsme na trhu již od roku 2003
Zboží zasíláme do ČR i SR
Profesionální poradenství
Dlouholetá praxe v oboru
2 kamenné prodejny (PrahaBrno)
Výhradní dovozce renomovaných značek
 • Popis produktu
 • Dotaz k produktu

XP WS2 bezdrátová sluchátka

WS 1 2K foldet

XP bezdrátová sluchátka WS2 jsou vynikajícím doplňkem pro detektory XP. Výrobce detektorů XP byl první na světě, který vyvinul bezdrátová sluchátka pro své detektory. Jedná se o velmi komfortní zařízení, které přináší velké pohodlí a volnost při hledání. Jednoduše vás zbaví nepohodlného kabelu klasických sluchátek. Již žádné zachytávání kabelu do větví nebo problémy při odkládání detektoru při kopání.

Sluchátka byla vyvinuta speciálně pro detektory XP za použití nejmodernějších technologií odborníky z vývojového centra XP.

WS 1 2K full

Bezdrátová sluchátka XP WS2 zcela bezproblémově fungují s kompletní řadou detektorů XP od roku 2006 (nejsou kompatibilní s XP Deus). Tyto detektory mají již v sobě integrovaný dvoukanálový vysílač. Pro starší modely detektorů XP se vysílač instaluje do hlavní jednotky (provádí náš odborný servis) a se svou hmotností 3g nezatíží váš detektor. Instalace vysílače do hlavní jednotky poskytuje především výhodu přímého napájení z detektoru a nezvyšuje spotřebu baterií.

 

WS 1 2K

 

Přijímač je řešen jako snadno odnímatelná součást XP sluchátek s hmotností pouhých 30 gramů. V případě, že jste například zvyklý na vaše klasická sluchátka máte možnost snadno odepnout přijímací část a jednoduše k ní připojit vaše sluchátka pomocí konektoru (jack 3,5 mm) a přijímač umístit do například do kapsy vaší košile atd. Hlasitost signálu můžete snadno ovládat pomocí dvou tlačítek (+/-), kde je výhodoupaměťový efekt nastavené hlasitosti. Toto nastavení je uloženo do paměti a je tak zachován i po vypnutí přijímací části.

 

Přijímač je napájen z lithiového akumulátoru jenž vystačí na 40 hodin provozu a lze snadno dobíjet pomocí USB abíjecího adaptéru, který je součástí dodávky WS2. Plné nabití je docíleno během dvou hodin a stav nabíjení je indikován LED diodou. Akumulátor může být dobíjen, i když není zcela vybitý (nemá paměťový efekt) a není ani nutné dobíjet ho na plnou kapacitu. 20 minut dobíjení vystačí na cca 6 hodin hledání.
Bezdrátová sluchátka XP WS2 neovlivňují chod detektoru XP a ani se s ním navzájem neruší. V případě, že bezdrátová sluchátka používá současně Váš kolega, mohou se navzájem vaše sluchátka rušit (do 15 metrů) a můžete tak slyšet signály s detektoru vašeho kolegy. Z tohoto důvodu máte možnost přepnutí na druhý kanál a rušení tak zamezit.

 

Bezdrátový přenos signálu probíhá v digitalizované formě a za pomocí rychlého mikroprocesorů nedochází tak k žádnému zkreslení zvuku, což je velmi důležité.

Specifikace XP WS2:

 • digitální přenos zvuku za pomocí mikroprocesorů
 • nastavitelná hlasitost s paměťovým efektem
 • možnost nastavení pracovního kanálu
 • kompaktní a lehká sluchátka s hmotností do 70g včetně přijímače a baterie
 • odnímatelný přijímač
 • konektor (3,5 mm) pro připojení vlastních sluchátek k přijímači
 • konektor pro nabíjecí adaptér
 • lithiový akumulátor bez paměťového efektu s hmotností 7g a možností výměny
 • 40 hodin provozu
 • rychlá USB nabíječka lithiové baterie – plné nabití během dvou hodin
 • odolné dešti
 • miniaturní vysílač (3 g) - pro modely XP pro rok 2006 není nutná instalace - vysílač je již integrován
 • záruka 2 roky
 • český manuál
 • odnímatelný jednotka s možností připojení jiných sluchátek

Dotaz k produktu: XP WS2 bezdrátová sluchátka

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole
 
 


Blog

UPGRADUJTE VÁŠ DEUS NEBO ORX NA DEUS II ZA SPECIÁLNÍ CENU!
12.06.2024

UPGRADUJTE VÁŠ DEUS NEBO ORX NA DEUS II ZA SPECIÁLNÍ CENU!

XP KONVERZNÍ SADA: ideální řešení! Jste majitelem detektoru XP DEUS, ORX nebo staršího modelu XP a rádi byste si pořídili XP DEUS II? XP pro vás připravilo skvělou konverzní…

Sledujte naše sociální sítě!
28.05.2024

Sledujte naše sociální sítě!

Zůstaňte s námi v kontaktu a buďte mezi prvními, kdo se dozví o všech novinkách, akcích a zajímavostech, které pro vás chystáme. Na našich sociálních sítích najdete nejen aktuální…

Setkaní hledačů Sloup 2024 - 24.-26.5.
01.05.2024

Setkaní hledačů Sloup 2024 - 24.-26.5.

Je tu opět Sloup! Detektorweb Vás tímto srdečně zve na přátelské setkání detektorářů SLOUP 2024. Letošní termín je 24.-26. května 2024 a sejdeme jako vždy v rekreačním středisku…

Více článků