Úvod / Rýžování zlata / Gold King - PRO 200 - splav na rýžování zlataGold King - PRO 200 - splav na rýžování zlata

Gold King - PRO 200 - splav na rýžování zlata

Gold King - PRO 200 - splav na rýžování zlata

Profesionální splav/žlab na rýžování zlata vyvinut pro největší účinnost získávání zlata a polodrahokamů, bez nutnosti obtížného katrování materiálu. Celohliníkové provedení.

Kód: GKPRO200  Výrobce: GOLD KING

Toto zboží můžete zakoupit na výhodné splátky. Vše vyřídíte pohodlně on-linevíce informací
Pro výpočet Vašich splátek klikněte na níže uvedený odkaz "SPOČÍTAT SPLÁTKY"
Spočítat splátky

Skladem

3 390 Kč vč. DPH

ks

Vaše cena dopravy je od 60 Kč

Nakupte ještě za 5 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
5 000 Kč
Jsme na trhu již od roku 2003
Profesionální poradenství
Dlouholetá praxe v oboru
2 kamenné prodejny (PrahaBrno)
Výhradní dovozce renomovaných značek
Vlastnosti produktu
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Gold King - PRO 200 - splav na rýžování zlata

Rýžovací splavy značky GOLD KING byly vyvinuty ve spolupráci s profesionály, kteří se věnují rýžování zlata mnoho let. Pomohou vám dosáhnout co největší účinnosti při velké rychlosti plavení bez nutnosti kátrování (třídění) materiálu pro plavení. Nemusíte tak nejprve zdlouhavě prosívat nakopaný materiál na jemnou frakci.

Rozměry splavu Gold King - PRO 200: 200 x 800 x 75 mm

Váha: 2,7 kg

web_splavy_01

Především modely PRO 200 a KING SIZE 250 zvládnou pojmout i kameny rozumné velikosti aniž by docházelo ke ztrátě zlatinek. Samozřejmě větší kameny, které ve splavu uváznou je třeba odstranit ručně a ideálně je do splavu vůbec nevkládat. Jednoduše řečeno: „Do splavu můžete házet materiál rovnou lopatou bez zdržování!" To byl také jeden z našich hlavních požadavků – velká účinnost s pokud možno nulovou ztrátou při velké rychlosti plavení.

web_compact_01

Splavy jsou vyráběny kompletně z hliníku, aby bylo dosaženo nízké hmotnosti a velké odolnosti. Na začátku splavu je umístěna vroubkovaná guma, která slouží jako inspekční plocha, na které se zachytávají první zlatinky a zároveň chrání splav před možnými údery lopatou. Velmi rychle tak zjistíte jestli jste na správném místě a jestli máte správně nastavený splav. Hlavní část splavu je po celé délce pokryta pečlivě zvoleným tahokovem, který spolehlivě odstraní hrubší materiál a kameny. Zároveň vytváří po celé své ploše vířivé proudění, které výrazně zvyšuje efektivitu plavení. Pod tahokovem se nalézá speciální zlaté rouno s plnou spodní vrstvou, která zabraňuje úniku zlatinek. Při správně zvoleném sklonu splavu a odpovídajícímu proudu vody se drtivá většina zlatinek zachytí v první polovině splavu.

web_compact_02

Konstrukce splavu byla řešena tak, aby vyjímání zlatého rouna bylo co nejsnazší. Nemusíte nic složitě rozšroubovávat, dávat pozor, aby jste neztratili šroubky či matky atd. Řekli jsme si, že v jednoduchosti je síla a tak je tahokov bezpečně zajištěn pomocí dvou jisticích zarážek, které snadno a rychle odjistíte následně hravě vyjmete tahokov i zlaté rouno. Opačný postup při kompletaci je stejně jednoduchý a rychlý.

 GOLD KING - vybavení pro rýžování zlata


Se splavy GOLD KING vás bude zkrátka rýžování zlata bavit a budete mít radost z rychlosti a efektivity. Pocítíte jak funguje „zlatá horečka"!

Model PRO 200 nabízí jedinečný poměr výkonu při zachování skvělých rozměrů. Jedná se o nejoblíbenější variantu splavů GOLD KING!

web_compact_03

 

Dotaz k produktu: Gold King - PRO 200 - splav na rýžování zlata

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole