Úvod / Rýžování zlata / Gold King - Compact 170 - Splav na rýžování zlataGold King - Compact 170 - Splav na rýžování zlata

Gold King - Compact 170 - Splav na rýžování zlata

Gold King - Compact 170 - Splav na rýžování zlata

Profesionální splav na rýžování zlata vyvinut pro největší účinnost získávání zlata a polodrahokamů, bez nutnosti obtížného katrování materiálu. Celohliníkové provedení.

Kód: GK170C Výrobce: GOLD KING

Toto zboží můžete zakoupit na výhodné splátky. Vše vyřídíte pohodlně on-line Spočítat splátky

Vyprodáno

2 490 Kč vč. DPH

ks

Vaše cena dopravy je od 45 Kč

Nakupte ještě za 5 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
5 000 Kč
Jsme na trhu již od roku 2003
Zboží zasíláme do ČR i SR
Profesionální poradenství
Dlouholetá praxe v oboru
2 kamenné prodejny (PrahaBrno)
Výhradní dovozce renomovaných značek
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Gold King - Compact 170 - Splav na rýžování zlata

Rýžovací splavy značky GOLD KING byly vyvinuty ve spolupráci s profesionály, kteří se věnují rýžování zlata mnoho let. Pomohou vám dosáhnout co největší účinnosti při velké rychlosti plavení bez nutnosti kátrování (třídění) materiálu pro plavení. Nemusíte tak nejprve zdlouhavě prosívat nakopaný materiál na jemnou frakci.

Rozměry splavu GOLD KING - COMPACT 170: 170 x 600 x 65 mm

Váha: 1,7 kg

web_splavy_01

Především modely PRO 200 a KING SIZE 250 zvládnou pojmout i kameny rozumné velikosti aniž by docházelo ke ztrátě zlatinek. Samozřejmě větší kameny, které ve splavu uváznou je třeba odstranit ručně a ideálně je do splavu vůbec nevkládat. Jednoduše řečeno: „Do splavu můžete házet materiál rovnou lopatou bez zdržování!" To byl také jeden z našich hlavních požadavků – velká účinnost s pokud možno nulovou ztrátou při velké rychlosti plavení.

web_compact_01

Splavy jsou vyráběny kompletně z hliníku, aby bylo dosaženo nízké hmotnosti a velké odolnosti. Na začátku splavu je umístěna vroubkovaná guma, která slouží jako inspekční plocha, na které se zachytávají první zlatinky a zároveň chrání splav před možnými údery lopatou. Velmi rychle tak zjistíte jestli jste na správném místě a jestli máte správně nastavený splav. Hlavní část splavu je po celé délce pokryta pečlivě zvoleným tahokovem, který spolehlivě odstraní hrubší materiál a kameny. Zároveň vytváří po celé své ploše vířivé proudění, které výrazně zvyšuje efektivitu plavení. Pod tahokovem se nalézá speciální zlaté rouno s plnou spodní vrstvou, která zabraňuje úniku zlatinek. Při správně zvoleném sklonu splavu a odpovídajícímu proudu vody se drtivá většina zlatinek zachytí v první polovině splavu.

web_compact_02

Konstrukce splavu byla řešena tak, aby vyjímání zlatého rouna bylo co nejsnazší. Nemusíte nic složitě rozšroubovávat, dávat pozor, aby jste neztratili šroubky či matky atd. Řekli jsme si, že v jednoduchosti je síla a tak je tahokov bezpečně zajištěn pomocí dvou jisticích zarážek, které snadno a rychle odjistíte následně hravě vyjmete tahokov i zlaté rouno. Opačný postup při kompletaci je stejně jednoduchý a rychlý.

 GOLD KING - vybavení pro rýžování zlata


Se splavy GOLD KING vás bude zkrátka rýžování zlata bavit a budete mít radost z rychlosti a efektivity. Pocítíte jak funguje „zlatá horečka"!

Model COMPACT 170 se díky svým kompatním rozměrům hravě vejde do batohu a bez problémů se s ním dostanete i do špatně dostupných a vzdálenějších míst.

web_compact_03

 

Dotaz k produktu: Gold King - Compact 170 - Splav na rýžování zlata

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole
 
 


Blog

Setkaní hledačů Sloup 2024 - 24.-26.5.
01.05.2024

Setkaní hledačů Sloup 2024 - 24.-26.5.

Je tu opět Sloup! Detektorweb Vás tímto srdečně zve na přátelské setkání detektorářů SLOUP 2024. Letošní termín je 24.-26. května 2024 a sejdeme jako vždy v rekreačním středisku…

XP XTREM HUNTER - otázky a odpovědi, Garry Blackwell
03.11.2023

XP XTREM HUNTER - otázky a odpovědi, Garry Blackwell

Nyní, když se XP XTREM HUNTER dostal do obchodů, jsem si jistý, že máte spoustu otázek. Možná budu moci na některé z nich odpovědět zde. Co je to dvouboxový detektor…

BIS DEUS ACADEMY - 18.11.2023 HRADEC KRÁLOVÉ
29.10.2023

BIS DEUS ACADEMY - 18.11.2023 HRADEC KRÁLOVÉ

Ve spolupráci s Pepou Bisem jsme pro vás připravili BIS DEUS ACADEMY! Pepa Bis je osobností, kterou jistě znáte z jeho Youtube kanálu (https://www.youtube.com/@XPDeus1.2), kde…

Více článků