Úvod / Recenze / Nová verze software pro Deuse V4

Nová verze software pro Deuse V4

V rámci prvního veletrhu detektorů, který proběhl v Paříži ve dnech 10. až 11. října 2015 firma XP představila skvělé novinky, na které se můžeme těšit v roce 2016. Majitel firmy XP Metal Detectors Alain Loubet představil následující:

Nová verze softwaru DEUS V4 bude připravena v prvním pololetí 2016!

Nejprve je ale třeba odpovědět na nejčastější otázku, kterou v této souvislosti dostáváme: „Když si koupím stávajícího Deuse verze v3.2, tak až přijde nová verze V4, tak pouze zaktualizuji a to je celé?" Ano přesně tak. Stejně tomu tak bylo doposud. Z jakékoliv předchozí verze bude možné provést aktualizaci na V4 a to zcela zdarma! Aktualizují se vždy všechny komponenty - jednotka, cívka/y, sluchátka...

Tato nová verze přinese mnoho nových funkcí:

  • Nové nastavení reaktivity
  • Nové menu nástroje
  • Nové funkce pro lepší hledání na plážích a ve slané vodě
  • Možnost ukládat GPS pozice nálezů pomocí chytrých telefonů a vytvářet tak automaticky mapy nálezů vašich lokalit
  • A další novinky...

Ale tím nejdůležitějším je, že tato nová verze vám umožní využívat nové příslušenství určené pro vaše detektory Deus:

  • Dlouho očekávaná „2-boxová" sonda navržená pro hloubkové hledání větších předmětů
  • Nové cívky, například eliptická 12x24 cm pracující na vyšších frekvencích: 10, 20, 30 a 40 kHz. Skvělá na separaci a hledání těch nejmenších cílů.
  • Patentovaná dohledávačka XP: lithium baterie, vodotěsná a samozřejmě s bezdrátovým spojením, které umožní vysílat signál přímo do bezdrátových sluchátek Deus.

Dohledávačku můžete ovládat klasicky a nebo také přesně nastavit pomocí hlavní jednotky. Jako první dohledávačka na světě přináší možnost pokročilého ovládání přes aplikaci ve vašem chytrém telefonu Android/iPhone! Možná si řeknete, proč bych měl něco nastavovat na telefonu nebo hlavní jednotce, když zapnutí a běžné funkce mohu ovládat přímo na dohledávačce. To samozřejmě ano, ale do pokročilého nastavení budou spadat funkce jako hlasitost, tón, citlivost atd. Takže opět něco nového! Prostě to je XP!

01

Prototyp dohledávačky i nové separační cívky jsme viděli při návštěvě XP v Toulouse loni na podzim, ale nebyly nám prozrazeny veškeré podrobnosti. Nyní nám všem Alain odhalil část nových produktů. Jako vždy XP nezklamalo a máme se skutečně na co těšit. Co říkáte na dohledávačku, která vám vše signalizuje do bezdrátových sluchátek? Dvou-boxová sonda bude skvělým pomocníkem pro válkaře při hledání odpadních jam, depotů atd. A osobně se asi nejvíce těším na separační cívku a její vyšší pracovní frekvence. Pro naši pomoc na archeo výzkumech bude naprosto úžasná a osobně bych uvítal ještě jednu menší sondu, ale uvidíme s čím přijdou „Frantíci" příště. Deus přinesl unikátní technologie a společně s novým software včetně nového příslušenství dokládá, že XP bude udávat nové trendy mezi detektory kovů. Stávající nabídku kompletního příslušenství XP Deus naleznete zde.

02

03
Foto: Nová továrna XP v Toulouse kde se vyrábí veškeré produkty