Úvod / Detektory kovů / Pro potápěče / JW Fisher SAR-1 - vodotěsný detektor kovůJW Fisher SAR-1 - vodotěsný detektor kovů

JW Fisher SAR-1 - vodotěsný detektor kovů
Doprava zdarma

JW Fisher SAR-1 - vodotěsný detektor kovů

Kód: SAR-1  Výrobce: J.W. Fisher

Toto zboží můžete zakoupit na výhodné splátky. Vše vyřídíte pohodlně on-linevíce informací
Pro výpočet Vašich splátek klikněte na níže uvedený odkaz "SPOČÍTAT SPLÁTKY"
Spočítat splátky

Skladem - odešleme dnes!

51 280 Kč vč. DPH

ks

Vaše cena dopravy je od 65 Kč

Nakupte ještě za 5 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
5 000 Kč
Jsme na trhu již od roku 2003
Profesionální poradenství
Dlouholetá praxe v oboru
2 kamenné prodejny (PrahaBrno)
Výhradní dovozce renomovaných značek
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

JW Fisher SAR-1 - vodotěsný detektor kovů

JW Fishers SAR-1 byl speciálně navržen pro vojenské, zásahové a potápěčské týmy ''public safety'', aby lokalizoval kovové předměty v prostředí s nízkou viditelností. SAR-1 má jednoduchý design bez vnějších vodičů nebo kabelů, díky čemuž je tento detektor ideálním nástrojem pro práci v prostředích s možným nebezpečím zapletení.

SAR-1 má vizuální (deset velmi jasných LED) i vibrační identifikaci cíle. Když se detektor přiblíží ke kovovému předmětu, začne rukojeť vibrovat a rozsvítí se několik LED. Jakmile se zářivě žlutá vyhledávací cívka blíží k cíli, vibrace se zrychlí a rozsvítí se červené LED diody s vysokou intenzitou. Počet rozsvícených LED diod je užitečný při určování velikosti a hloubky uložení předmětu. Malé cíle mohou být identifikovány pouze 2 nebo 3 LED, zatímco větší cíle rozsvítí celý displej.

SAR-1 funguje stejně dobře ve sladké nebo slané vodě a detekuje různé cíle včetně nábojnic, střelných zbraní, pušek, brokovnic, nožů, nevybuchlé munice, a jakéhokoli typu výbušného zařízení obsahujícího kov. Jednotka také detekuje velké cíle (jako jsou automobily nebo hliníkové čluny) až na vdálenost 6 stop (cca 1,8 m). Tento vysoce výkonný detektor kovů s pulzní indukcí detekuje železné i neželezné kovové předměty, přičemž ignoruje přírodní mineralizaci. Detektor nebude vydávat falešné signály způsobené slanou vodou, korály, minerály železa nebo mineralizací půdy, jak to dělají jiné typy detektorů. Stejně jako u všech detektorů JWF není detekční rozsah ovlivněn materalizací mezi vyhledávací cívkou a kovovým předmětem. Ať už je detekováno na souši, ve vodě, bahně, písku, nebo hornině, detekční rozsah zůstává stejný.

Detektor SAR-1 je vyroben z materiálů odolných vůči korozi a je dodáván s dobíjecími bateriemi a transportní taškou na. Nabití dobíjecích baterií trvá přibližně 12 hod pokud jsou zcela vybity. Baterie lze snadno vyměnit v terénu, což prakticky umožňuje nepřetržitý provoz. Narozdíl od některých jiných detektorů lze prostor elektroniky otevřít pro inspekci nebo výměnu baterie bez porušení záruky.

Specifikace:


Hladký bezkabelový Design
Vibrační rukojeť pro identifikaci cíle
Jasně červené Led diody
Velmi citlivý
Stejně citlivý ve slané i sladké vodě
Detekuje všechny kovy
Nereaguje na mineralizaci
Dobíjecí baterie
Vodotěsný do 200 stop ( cca 60 metrů)
Lehce záporný vztlak

 

Dotaz k produktu: JW Fisher SAR-1 - vodotěsný detektor kovů

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole