Úvod / Rýžování zlata / Příslušenství / Manuál zlatokopa, příručka pro začínající zlatokopy v ČeskuManuál zlatokopa, příručka pro začínající zlatokopy v Česku

Manuál zlatokopa, příručka pro začínající zlatokopy v Česku
Novinka

Manuál zlatokopa, příručka pro začínající zlatokopy v Česku

Kód: 32985  Výrobce:

Skladem - odešleme dnes!

290 Kč vč. DPH

ks

Vaše cena dopravy je od 65 Kč

Nakupte ještě za 5 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
5 000 Kč
Jsme na trhu již od roku 2003
Profesionální poradenství
Dlouholetá praxe v oboru
2 kamenné prodejny (PrahaBrno)
Výhradní dovozce renomovaných značek
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Manuál zlatokopa, příručka pro začínající zlatokopy v Česku

  • Pro lidi se zájmem o aktivní pobyt v přírodě, okořeněný nálezem něčeho mimořádného, přináší tato kniha návod, jak a kde hledat v našich potocích a řekách „zlatinky“ – drobné kousky zlata skryté v jejich nánosech.
  • Podává výklad, srozumitelný i úplným začátečníkům, jak se zlato v přírodě přemisťuje, v jakých místech lze očekávat jeho nahromadění a jak ho odtud získat rýžováním, které je podrobně popsáno s doprovodem hojných fotografií.
  • Je také možné přehrát si po aktivaci QR kódů krátká instruktážní videa, na kterých rýžování předvádějí zkušení zlatokopové.

Manuál soustřeďuje poznatky rozsáhlých geologických a archeologických výzkumů a průzkumů míst, kde bylo nahromadění zlata zjištěno hluboko v minulosti i v nedávných časech. Na mapách je ohraničeno 10 oblastí, kde těžba zlata probíhala ve velkém rozsahu a 131 mapek přináší výběr míst s pravděpodobným výskytem zlata, vždy s krátkým popisem a hodnocením lokality. Pro vodáky je připojen stručný popis zlatonosných vodních toků. 

Dotaz k produktu: Manuál zlatokopa, příručka pro začínající zlatokopy v Česku

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole