Úvod / Sběratelské potřeby / Luxusní rámy na mincovní kazety / Prezentační rámeček NIMBUS Coin Octo - BlackPrezentační rámeček NIMBUS Coin Octo - Black

Prezentační rámeček NIMBUS Coin Octo - Black

Prezentační rámeček NIMBUS Coin Octo - Black

Exklusivní rámeček nabízí novou možnost pro prezentaci vašich nejlepších nálezů, případně jakýchkoliv dalších předmětů, které chcete mít stále na očích nebo je chránit před prachem.

Kód: L4834 Výrobce: Lindner

Skladem - odešleme dnes!

250 Kč vč. DPH

ks

Vaše cena dopravy je od 65 Kč

Nakupte ještě za 5 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
5 000 Kč
Jsme na trhu již od roku 2003
Profesionální poradenství
Dlouholetá praxe v oboru
2 kamenné prodejny (PrahaBrno)
Výhradní dovozce renomovaných značek
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Prezentační rámeček NIMBUS Coin Octo - Black

Exklusivní rámečky pro prezentaci vašich nejlepších nálezů, případně jakýchkoliv dalších předmětů, které chcete mít stále na očích nebo je chránit před prachem. Vhodné samozřejmě i pro další sběratelský materiál. V rámečcích NIMBUS se budou nádherně vyjímat odznaky, mince atd. Jedná se stylový bytový doplněk spojený s vaší sběratelskou vášní. 

Ať už hledáte vhodné místo pro některý ze svých oblíbených kousků nebo stylový obal na dárek s NIMBUS OCTO, máte nejlepší řešení. NIMBUS OCTO poskytuje dokonalé nastavení pro mince o průměru od 14 do 41 mm. Kapsle na mince LINDNER nabízejí nejlepší ochranu v tomto dokonalém, kdykoli „křišťálově čistém" pohledu na vaše mince.
Nimbus Coin Octo 4834

 


Manipulace
Rámeček na mince Nimbus OCTO lze zcela sklopit. Zapouzdřená mince včetně OCTO distančního disku je vtlačena do prohlubní rámu Nimbus a pevně uzavřena. Obě poloviny jsou drženy pohromadě magneticky.

Vnější rozměr rámečku: 66x66x24 mm
Provedení: černá

Dotaz k produktu: Prezentační rámeček NIMBUS Coin Octo - Black

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole