Úvod / Blog / Setkaní hledačů Sloup 2024 - 24.-26.5.

Setkaní hledačů Sloup 2024 - 24.-26.5.

01. 05. 2024

Je tu opět Sloup! Detektorweb Vás tímto srdečně zve na přátelské setkání detektorářů SLOUP 2024. Letošní termín je 24.-26. května 2024 a sejdeme jako vždy v rekreačním středisku STAP ve Sloupu v Čechách - přímo pod pohádkovým skalním hradem Sloup. Hlavním spozorem akce je výrobce detektorů XP METAL DETECTORS.

Setkání detektorářů Sloup 2024

Jako vždy se můžete těšit na bohatý program plný veselých soutěží, zajímavých přednášek, bohaté tomboly, předvádění detektorů, grilované čuníky a především na sklvělou atmosféru, kterou jak pevně věříme společně opět vytvoříme.

Hlavní cenou v tombole bude XP DEUS II od XP METAL DETECTORS!
ceny-sloup-2024

Ochutnávka z programu:
Prezentace a především ruzných vychytávek detektorů XP DEUS II se ujme stejně jako loni mistr na slovo vzatý Pepa Bis.
Jedinečná příležitost vyzkoušet si rýžování s mistrem světa Františkem Hralou.
Těšit se můžete na naše klasické veselé soutěže o hodnotné ceny a přednášky. Přednášky jako vždy začínají od 16.00 v první patře hlavní budovy.
Změna programu vyhrazena.

Rezervace ubytování:

            

O setkání je jako vždy velký zájem a ubytovací kapacity jsou již zcela obsazeny. Ubytovací možnosti jsou tedy pouze v okolních penzionech, vlastních stanech a samozřejmě je možnost zúčastnit se pouze "na otočku" během hlavního programu v sobotu.

            

K dispozici jsou jako vždy pokoje v hlavní budově a chatkách. Chatky jsou 2 a 4 lůžkové.
Cena ubytování za 2 noci je 750 Kč, za 1 noc je 400 Kč na osobu. Obě varianty zahrnují poplatek obci za ubytování 30 Kč na den a lůžkoviny. Kapacita rekreačního střediska je celkem 140 lůžek.

Dále je možnost ubytování ve vlastních stanech s poplatkem za 230 Kč za osobu a noc. Opět zahrnuje poplatek obci za ubytování 30 Kč za noc.

V hlavní budově je k dispozici sociální zařízení – dámské/pánské toalety a sprchy.

Rezervaci ubytování přímo v rekreačním středisku provádějte výhradně elektronicky na: akce@detektorweb.cz
Vždy uvádějte počet osob včetně požadavku na stravování a kontaktní telefon. Následně vám odešleme platbení údaje. Platba za ubytování a stravování se hrádí přímo provozovateli rekreačního střediska STAP.

Další možností je samozřejmě ubytování v nedalekých penzionech atd.

                                    


Stravování:

Během celé akce bude zajištěno stravování ve stánku s občerstvením.

Pro ubytované jsou ve středisku k dispozici snídaně (so/ne) za 110 Kč a večeře (pá/so) za 130 Kč – nutno objednat předem při registraci ubytování viz výše.

Vstupné na akci je 200 Kč, děti do 10 let zdarma - kromě vstupného zahrnuje porci grilovaného selátka (sobota) a jeden lístek do tomboly. Další lístky do tomboly je možné zakoupit za 50 Kč. Pro neubytované účastníky v rekreačním středisku STAP vyžaduje správce poplatek 100 Kč za využívání sociálního zařízení a dalších služeb.

Tím nejdůležitější bude ale určitě tradičně přátelská atmosféra a skvělá zábava.

mapa-sloup-2024-setkani-hledacu-pokladu

Mapa:Video, které natočil Gary Blackwell z XP na setkání SLOUP 2023:

 

Setkaní hledačů Sloup 2024 - 24.-26.5.

Zpět na Blog


Další články

UPGRADUJTE  VÁŠ DEUS NEBO ORX  NA DEUS II ZA SPECIÁLNÍ CENU!
12.06.2024

UPGRADUJTE VÁŠ DEUS NEBO ORX NA DEUS II ZA SPECIÁLNÍ CENU!

XP KONVERZNÍ SADA: ideální řešení! Jste majitelem detektoru XP DEUS, ORX nebo staršího modelu XP a rádi byste si pořídili XP DEUS II? XP pro vás připravilo skvělou konverzní…

Sledujte naše sociální sítě!
28.05.2024

Sledujte naše sociální sítě!

Zůstaňte s námi v kontaktu a buďte mezi prvními, kdo se dozví o všech novinkách, akcích a zajímavostech, které pro vás chystáme. Na našich sociálních sítích najdete nejen aktuální…

XP XTREM HUNTER - otázky a odpovědi, Garry Blackwell
03.11.2023

XP XTREM HUNTER - otázky a odpovědi, Garry Blackwell

Nyní, když se XP XTREM HUNTER dostal do obchodů, jsem si jistý, že máte spoustu otázek. Možná budu moci na některé z nich odpovědět zde. Co je to dvouboxový detektor…