Úvod / Blog / Přátelské setkání detektorářů SLOUP 2023

Přátelské setkání detektorářů SLOUP 2023

29. 04. 2023

Detektorweb Vás srdečně zve na přátelské setkání detektorářů SLOUP 2023. Letošní setkání je výjimečné, protože společně oslavíme neuvěřitelných 20 let od založení Detektorwebu! Letošní termín je 26.-28. května 2023 a sejdeme jako vždy v rekreačním středisku STAP ve Sloupu v Čechách.

Setkání hledačů Sloup 2023

Po dlouhé covidové odmlce se můžete těšit na tradičně bohatý program plný skvělé zábavy, soutěží a přednášek. Hlavním sponzorem je firma XP METAL DETECTORS, která k nám vyslala svého ambasadora, jímž je Gary Blackwell, kterého bude většina z vás znát především z Youtube. I díky tomu se můžete těšit na první cenu v tombole, kterou bude jedinečný detektor kovů XP DEUS II. Gary nám představí jeho aktuální verzi a sekundovat mu bude Pepa Bis, kterého opět znáte z Youtube kanálu XP DEUS CZECH, a i on vám poodhalí své vychytávky a doporučená nastavení detektorů XP.

Opět budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet si rýžování zlata s mistrem světa v rýžování Františkem Hralou a okusit tam pravou „zlatou horečku“! Neodmyslitelnou součástí jsou naše veselé soutěže o pěkné ceny, výstava vojenské techniky v podání vojenského klubu Dubí. A samozřejmě věcí, na kterou se většina z nás již pravidelně třese, jsou grilovaná selátka, o které se bude jako vždy starat tým našeho úžasného Ládi! Stejně tak je zajištěno občerstvení v podobě nealkoholických nápojů.
Letošní novinkou bude také skákací hrad pro vaše ratolesti, aby jste nás mohli navštívit s celou rodinou a společně si celou akci užít o to více.
Nálož zajímavých přednášek jak se zaměřením na archeologii, spolupráci s archeology, ale i na historická válečná témata, zcela jistě potěší každého zaníceného detektoráře. Klasické posezení u táboráku a klábosení nebude také chybět.

Sobotní večer vyvrcholí losováním nabité tomboly, kde jak již bylo zmíněno, bude hlavní cenou detektor XP DEUS II, ale čeká vás i mnoho dalších hodnotných cen.

Tím nejdůležitější bude ale určitě tradičně přátelská atmosféra a skvělá zábava.
Těšíme se na Vás!

Za tým DETEKTORWEB.cz, Miroslav UC Kratochvíl

PS: Další podrobnosti zveřejníme 2. 5. 2023

Zpět na Blog


Další články

GO TERRAIN - aplikace pro evidenci vašich nálezů
02.07.2024

GO TERRAIN - aplikace pro evidenci vašich nálezů

Zaznamenávejte a sdílejte své cesty a nálezy! GO TERRAIN je unikátní aplikace věnovaná detekci kovů, dostupná pro každého, bez ohledu na značku detektoru. Pokud však vlastníte…

Nová provozní doba prodejny Praha
01.07.2024

Nová provozní doba prodejny Praha

Máme pro vás skvělou novinku! Neustále se snažíme zlepšovat naše služby, a proto jsme se rozhodli posunout pracovní dobu naší pražské prodejny s detektory kovů a příslušenstvím…

UPGRADUJTE  VÁŠ DEUS NEBO ORX  NA DEUS II ZA SPECIÁLNÍ CENU!
12.06.2024

UPGRADUJTE VÁŠ DEUS NEBO ORX NA DEUS II ZA SPECIÁLNÍ CENU!

XP KONVERZNÍ SADA: ideální řešení! Jste majitelem detektoru XP DEUS, ORX nebo staršího modelu XP a rádi byste si pořídili XP DEUS II? XP pro vás připravilo skvělou konverzní…