Úvod / Sběratelské potřeby / Odstraňovač skvrn od plísní z poštovních známek a bankovek - ERNI AOdstraňovač skvrn od plísní z poštovních známek a bankovek - ERNI A

Odstraňovač skvrn od plísní z poštovních známek a bankovek - ERNI A

Odstraňovač skvrn od plísní z poštovních známek a bankovek - ERNI A

Kód: 8070  Výrobce: Lindner

Skladem - odešleme dnes!

350 Kč vč. DPH

ks

Vaše cena dopravy je od 49 Kč

Nakupte ještě za 5 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
5 000 Kč
Jsme na trhu již od roku 2003
Profesionální poradenství
Dlouholetá praxe v oboru
2 kamenné prodejny (PrahaBrno)
Výhradní dovozce renomovaných značek
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Odstraňovač skvrn od plísní z poštovních známek a bankovek - ERNI A

Vše se točí kolem dokonalosti a zachování hodnoty! Chcete-li se svými známkami/bankovkami zacházet profesionálně, jste na správném místě. S ERNI bude moci každý sběratel rozšířit svou sbírku použitých poštovních známek nebo bankovek a správně se o ně starat. S kompletní sadou budete dokonale vybaveni pro údržbu a péči o vaše známky. Produkty péče ERNI jsou registrovány a schváleny Spolkovou agenturou pro životní prostředí v Berlíně.

Výrobky ERNI A (ref. 8070) a ERNI B (ref. 8071) se používají pouze společně. Na bankovkách se mohou objevit také rezavé skvrny a v tomto případě lze také použít produkty ERNI A a ERNI B.

ERNI A a ERNI B odstraňují rezavé skvrny z razítek. ERNI A dezinfikuje a ERNI B čistí. Přečtěte si pozorně návod k použití.

Výrobky vyhrazeny pouze pro použité známky.
Je bezpodmínečně nutné dodržovat návod k použití.
Chraňte před mrazem.
Udržujte mimo dosah dětí!

Návod k použití:

K odstranění skvrn plísní musí být připraveny tři misky: ERNI A (fialová) v misce 1, ERNI B v misce 2 a voda v misce 3. Před použitím zkontrolujte, zda skvrny skutečně existují. Známka, která již byla umytá (přehyby a zbytky gumy odstraněny), jsou zcela ponořena do ERNI A (fialová). Asi po 3 minutách vyjměte známky, odkapejte a vložte do ERNI B. Po dalších 3 minutách vložte do misky 3 (normální voda) a opláchněte, poté osušte jako obvykle. Nedoporučuje se ošetřovat známky, které jsou citlivé na vodu a nejsou barevné. Prodejce nenese žádnou odpovědnost za způsobené škody. Doporučujeme vyzkoušet na známkách na kterých vám příliš nazáleží, aby jste se naučili správný postup.

Poznámka:

Objekty změní barvu na hnědou barvu v ERNI A, ale v ERNI B budou opět čisté. Nemíchejte ani neřeďte ERNI A a ERNI B. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte štítek. Používejte ochranné rukavice / ochranné brýle / obličejový štít. Zabraňte uvolnění do životního prostředí.

Všeobecné informace:

Veškerý oděv kontaminovaný výrobkem okamžitě svlékněte.

Při nadýchání: větrejte na čerstvém vzduchu, v případě potíží vyhledat lékaře.

Při styku s kůží: Ihned omýt mýdlem a vodou a dobře opláchnout. Dojde-li k podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

Při zasažení očí: Vypláchněte oči tekoucí vodou několik minut pod tekoucí vodou a vyhledejte lékaře. Pokud je to možné, odstraňte všechny kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování.

Při požití: Okamžitě zavolejte lékaře.

Likvidace obsahu / lahvičky v souladu s místními / regionálními / mezinárodními předpisy.

Složení: obsahuje manganistan draselný 1 - <2,5%.

 

Obsah: 250 ml

Dotaz k produktu: Odstraňovač skvrn od plísní z poštovních známek a bankovek - ERNI A

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole