Úvod / Rýžování zlata / Millerův separační stůl pro čištění koncentrátu



Millerův separační stůl pro čištění koncentrátu

Millerův separační stůl pro čištění koncentrátu

Millerův separační stůl pro čištění koncentrátu

Kód: SEP-MILL  Výrobce: Gold Digger

Toto zboží můžete zakoupit na výhodné splátky. Vše vyřídíte pohodlně on-linevíce informací
Pro výpočet Vašich splátek klikněte na níže uvedený odkaz "SPOČÍTAT SPLÁTKY"
Spočítat splátky

Vyprodáno

3 650 Kč vč. DPH

ks

Vaše cena dopravy je od 65 Kč

Nakupte ještě za 5 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
5 000 Kč
Jsme na trhu již od roku 2003
Profesionální poradenství
Dlouholetá praxe v oboru
2 kamenné prodejny (PrahaBrno)
Výhradní dovozce renomovaných značek
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Millerův separační stůl pro čištění koncentrátu

Millerův separační stůl je skvělým nástrojem pro dočištění/separaci narýžovaného zlata od ostatních nečistot, které se většinou obtížně oddělují. Díky vyšší hustotě zlata a speciálnímu povrchu stolu jsou veškeré nečistoty velmi rychle odplaveny a na desce zůstanou pouze zlatinky. Rychlost oceníte především u většího množství koncentrátu z vašeho splavu nebo vyrýžovaného pomocí pánve.

Před samotným čištěním na stole je nutné koncentrát prosít, aby neobsahoval větší frakci než 2-3 mm. Větší kamínky mohou způsobit poškození desky. Pro co nejefektivnější čištění je velmi důležité, aby proud vody byl rovnoměrně rozprostřen po celé ploše desky. Toho snadno a rychle docílíme pomocí stavících šroubků. Výtok vody na desku je přizpůsoben tak, aby při správném nastavení desky, voda vtékala na desku v celé šířce rovnoměrně. Do vody doporučujeme přidat malé množství jaru. Čerpadlo nenechávejte na dně nádoby, aby nenasávalo odplavené nečistoty.


Na začátek desky začnete postupně vkládat koncentrát obsahující narýžované zlatinky. Po dokončení zlatinky snadno nasměrujete pomocí štětce do otvoru pod nímž je umístěna ampulka. Prostě vše je vymyšleno tak, aby jste celý koncentrát pročistili velmi rychle, snadno se 100% účinností.

Balení obsahuje:

  • Nastavitelnou separační desku
  • oběhové čerpadlo 220V
  • hadičku na propojení čerpadla s deskou
  • plastovou nádobu na vodu, na které přesně sedí deska

Hmotnost: cca 4Kg

Rozměry: 60x42x24 cm

 

 Toto zboží, není možné kvůli rozměrům odeslat přes Zásilkovnu a Balíkovnu! Vyberte si prosím jiného přepravce.

 

Dotaz k produktu: Millerův separační stůl pro čištění koncentrátu

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole