Úvod / Detektory kovů / Pro hledání mincí / Teknetics G2Teknetics G2

Teknetics G2
Doprava zdarma

Teknetics G2

Novinka mezi detektory! Díky své pracovní frekvenci 19 kHz, je velice vhodný na hledání stříbrných mincí, šperků a dalších drobotin.

Kód: G2  Výrobce: Teknetics

Toto zboží můžete zakoupit na výhodné splátky. Vše vyřídíte pohodlně on-linevíce informací
Pro výpočet Vašich splátek klikněte na níže uvedený odkaz "SPOČÍTAT SPLÁTKY"
Spočítat splátky

Skladem

18 390 Kč vč. DPH

ks

Vaše cena dopravy je od 60 Kč

Nakupte ještě za 5 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
5 000 Kč
Jsme na trhu již od roku 2003
Profesionální poradenství
Dlouholetá praxe v oboru
2 kamenné prodejny (PrahaBrno)
Výhradní dovozce renomovaných značek
 • Popis produktu
 • Dotaz k produktu

Teknetics G2

G2Novinka od americké firmy Teknetics je detektor G2. Jedná se o špičkový detektor pro hledání drobných předmětů. Díky své pracovní frekvenci 19 kHz se řadí mezi světovou špičku pro hledání relikvií, mincí a šperků. Díky své osvědčené konstrukci perfektně sedí v ruce a je dobře vyvážený. Použití nových výkonných elektronických obvodů v kombinaci s léta osvědčenou cívkou, kterou převzal od svého staršího kolegy Teknetics T2, se řadí mezi profesionální detektory. Lze k němu připojit menší cívka o průměru 12cm.

G2displ
Detektor má nastavitelnou citlivost, funkci PIN-POINT. Dále dva provozní módy ALL-METAL a diskriminační. Nastavení Treshold a odladění půdních vlivů. Detektor patří mezi nejcitlivější na trhu a vyznačuje se i velkým hloubkovým dosahem. Je napájen jednou 9V baterií a jeho celková hmotnost je kolem 1kg. Detektor je velice jednoduchý na obsluhu a jeho dva pracovní režimy se dají rychle přenastavovat. Pro hledání velice malých předmětů je vhodný režim ALL metal s možností přesně vykompezovat půdní vlivy. V tomto režimu se kovy identifikují číselnou hodnout, přesné nastavení se provádí pomoc funkce Treshold. Druhý režim detektoru je diskriminační. V tomto režimu si můžete dle nastavení diskriminace upravit rozsahy třítónového rozlišování. Dále je v tomto režimu přístupná funkce pin-point, pro snadné dohledávání. Díky nové konstrukci elektroniky a použití rychlého procesoru, který rychle spracovává signály, se detektor kovů Teknetics G2 řadí mezi skupinu profesionálních detektorů nejen svým hloubkovým dosahem, ale především svou citlivostí a rychlostí.

K detektoru doporučujeme zakoupit kryt cívky, který ji chrání během hledání proti mechanickému poškození od nárazů do kamenů atd. kterých se nikdy nevyhnete. Jako další příslušenství doporučujeme kryt hlavní jednotky proti dešti, který vaši jednotku bezpečně ochrání.

Obsáhlou recenzi detektoru Teknetics G2 naleznete zde.

Technikcé údaje:

 • Dva provozní režimy (diskriminační a ALL-Metal)
 • Funkce PIN-POINT a kompenzace půdních vlivů
 • Tří tónové rozeznávání
 • Velký a přehledný displej
 • Číselná identifikace předmětů, meření hloubky předmětů
 • Provozní frekvence 19kHz
 • Výstup na sluchátka (malý a velký jack)
 • Napájení 1x 9V baterie
 • Cívka o velikosti 18,5x29cm DD

Dotaz k produktu: Teknetics G2

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole