Úvod / Sběratelské potřeby / Luxusní rámy na mincovní kazety / Prezentační rámeček NIMBUS 70 - WOODPrezentační rámeček NIMBUS 70 - WOOD

Prezentační rámeček NIMBUS 70 - WOOD

Prezentační rámeček NIMBUS 70 - WOOD

Exklusivní rámeček nabízí novou možnost pro prezentaci vašich nejlepších nálezů.

Skladem

320 Kč vč. DPH

ks

Vaše cena dopravy je od 60 Kč

Nakupte ještě za 5 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
5 000 Kč
Jsme na trhu již od roku 2003
Profesionální poradenství
Dlouholetá praxe v oboru
2 kamenné prodejny (Praha, Brno)
Výhradní dovozce renomovaných značek
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Prezentační rámeček NIMBUS 70 - WOOD

Exklusivní rámečky pro prezentaci vašich nejlepších nálezů, případně jakýchkoliv dalších předmětů, které chcete mít stále na očích nebo je chránit před prachem. Vhodné samozřejmě i pro další sběratelský materiál. V rámečcích NIMBUS se budou nádherně vyjímat odznaky, mince atd. Díky silikonovým foliím je možné prohlížet předměty z obou stran aniž by jste se jich dotýkali. Zabrání se tam možnému zašpinění nebo poškození. Jedná se stylový bytový doplněk spojený s vaší sběratelskou vášní.
4870 1 1Jak to funguje?
 Celé louzlo "levitujících" předmětů mají na starosti dvě průhledné flexibilní silikonové membrány, které jemně obklopují umístěné předměty a vytvářejí dojem levitujících předmětů uvnitř rámečku. Jestliže vás složení přestane nudit, je okoukané nebo chcete přidat další předmět jen upravíte rozmístění... Předměty se tak dají prohlížet z obou stran.

Manipulace
Rám lze zcela otveřít. Předmět/předměty umístíte na silikonovou membránu a rám uzavřete. Silikonové membrány fixují polohu předmětu. Obě části rámu drží pospolu za pomocí magnetické konstrukce - nemusíte nic šroubovat. Vše je velice rychlé, snadné a velmi působivé. Prohlédněte si fotogalerii. Pro vkládání jednotlivých mincí doporučujeme používat průhledné kapsle, které také můžete u nás zakoupit.  

Vnější rozměr rámečku: 100x100x25 mm
Vnitřní rozměr rámečku: 70x70x25 mm
Provedení: imitace dřeva

Dotaz k produktu: Prezentační rámeček NIMBUS 70 - WOOD

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole